Blogerzy dyskutują o polityce

poniedziałek, 24 lipca 2017
wtorek, 21 czerwca 2016

              Agent Macierewicz? To sprawa śledczych, a moją, jako obywatela RP jest to, że żaden sowiecki agent po roku 1989 nie przyniósł tylu szkód Polsce, co szef MON z ramienia PiS, Antoni Macierewicz. Kilka głosów w sprawie kontaktów Macierewicza z tajnymi współpracownikami bezpieki działającymi w latach osiemdziesiątych.

Gazeta Wyborcza- kliknij, by poczytać.

 

Roman Giertych- kliknij tu, by poczytać.

 

Jan Hartman- kliknij tu, by poczytać.

 

Woland- kliknij tu, by poczytać.

             Nic się nie stało! Polacy, nic się nie stało! Nic się nie stało! Polacy, nic się nie stało!!! DOBRA ZMIANA dziś skutecznie zastępuje bohaterów tej piosenki, bo Reprezentacja radzi sobie całkiem dobrze. 

 

22:23, baluwolanda.blog.onet.pl , Polityka
Link Dodaj komentarz »
sobota, 30 kwietnia 2016

Czy warto/da się/jest sens próbować przekonywać elektorat PiS? Ten najbardziej żelazny, murem stojący za Kaczyńskim. Próbuje na to odpowiedzieć Leszek, jeden z "emerytów".
Ciekawa notka, teoretycznie adresowana do elektoratu PiS, ale chyba nie tylko:

Sikanie do piaskownicy

Warto przeczytać i to koniecznie łącznie z komentarzami. Lepiej nie pić przy tym kawy, gdyż grozi to opluciem monitora.

Tagi: PIS
16:45, marzatela , Społeczeństwo
Link Dodaj komentarz »
środa, 06 kwietnia 2016

Ja wiem. Prawnicy to nudziarze. Ich ogląd świata - przefiltrowany przez paragrafy - jest dziwny. Ale TK to ich podwórko. Warto się pomęczyć i przeczytać.

                                                             Starszy

http://nowoczesnalubelszczyzna.blox.pl/2016/04/Nowe-oblicze-sprawy-Trybunalu-Konstytucyjnego.html17:58, starszy58 , Polityka
Link Komentarze (6) »
wtorek, 01 marca 2016

O tym, że PiS i jego sympatycy są bardzo dobrze zorganizowani, wiadomo. Jak to wygląda od środka? Jedna z blogerek, wcielając się w rolę sędziwej staruszki, wzięła udział w spotkaniu klubu Gazety Polskiej. Jej relacja jest tu:

Mój dom murem podzielony

Otwarte pozostaje pytanie, czy chcemy/powinniśmy korzystać z takich metod "po naszej stronie barykady"? I dokąd nas to zaprowadzi?

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 10